Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 17.12.2018, 15:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Оздоровлення дітей

Літнє оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах у 2017 році

 Період з 1 червня по 31 серпня в дошкільних навчальних закладах (далі ДНЗ) вважається літнім оздоровчим періодом, в який всі  види діяльності дітей, крім прийому їжі та денного сну,  переносяться  на  свіже повітря.

В зв'язку з цим адміністраціями, педагогічними колективами та батьками особлива увага приділена підготовці спортивних  та дитячих ігрових майданчиків для активного використання малюками. Частково поновлене, відремонтоване і  пофарбовано спортивне обладнання та малі архітектурні форми. Проведено заміну піску в пісочницях.  Виготовлені  іграшки для ігор дітей на вулиці з піском, водою, вітром, тощо.  За активної участі батьків вихованців для організації змістовних прогулянок дітей   виготовлене та встановлене на майданчиках  ігрове обладнання з використаних автопокришок,  дощок.  Крім того, на кожному груповому майданчику є стаціонарні або виносні ємкості для ігор дітей з водою, а також килимки та покривала для відпочинку дітей на траві,   тени  та парасольки для прикриття пісочниць від прямих сонячних променів під час перебування там дітей.

Прогулянки дітей ретельно плануються і в залежності від віку дітей, включають в себе спостереження в природі, працю на городах та квітниках, рухливі та сюжетно-рольові ігри, самостійну художню діяльність малечі і інше.  Під контролем медичного персоналу на прогулянках діти отримують повітряні та сонячні ванни, ходять босоніж. Після денної прогулянки проводяться водні процедури: умивання дітей та миття ніг перед обідом. Після денного сну з дітьми проводиться гімнастика пробудження, умивання водою кімнатної температури. 

Особлива увага приділяється організації дитячого харчування в літній період. Кожен ДНЗ має затверджене завідуючою та погоджене з    управлінням   Держпродспоживслужби в  місті Горішні Плавні перспективне 10-денне меню на літній оздоровчий період, яке є основою для складання щоденного.  Щоденне меню  обов"язково включає  другий сніданок: о 10 годині сік або фрукти. В кожному ДНЗ забезпечується питний режим – діти  по бажанню вдосталь п"ють приготовлену на харчоблоці кип"ячену воду. Для цього в  групах  є спеціальний посуд, включаючи індивідуальні чашки. Забезпечення питного режиму ретельно контролюється медперсоналом ДНЗ.  Для придбання свіжих овочів та фруктів нового урожаю вартість меню на літній період  збільшується  на 10%   і становить: 17.10 гривень в день для дитини ясельного віку та  25.30 гривень - для дитини садового віку.

        Переважна частина батьків намагається планувати відпустку влітку так, щоб організувати для своєї дитини відпочинок біля моря або річки, вивезти хоча б на дачу  чи  до бабусі в село. Положенням про дошкільний навчальний заклад для цього навіть передбачено збереження за дитиною місця в ДНЗ протягом 75 літніх  днів.  Якщо ж батьки не мають такої можливості, то дошкільні навчальні заклади роблять максимум для дитячого затишку та комфорту. Згідно опитування батьків  в червні місяці в 9-тьох закладах  організована робота 53  груп для 1151 дитини (50%), в липні – 48 груп – для 978 дітей (43%), в серпні – 60 груп – для 1070 дітей (47%).

    Якість підготовки ДНЗ до роботи влітку була перевірена комісією 31 травня 2017 року, склад якої затверджений розпорядженням  міського голови № 189-р від 15.05.2017 року.  Всі заклади до роботи готові.

Головний спеціаліст відділу  освіти Павленко Л.П.


Літнє оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах в 2016 році

   З 1 червня по 31 серпня всі  дошкільні навчальні заклади (далі ДНЗ)  переведені  на літній режим роботи: всі основні  види діяльності дітей, крім прийому їжі та денного сну,  переносяться  на  свіже повітря.

  В ДНЗ підготовлені спортивні  та дитячі ігрові майданчики для активного використання: поновлено, відремонтовано і  пофарбовано спортивне обладнання та малі архітектурні форми, проведено заміну піску в пісочницях, поновлено  іграшки для ігор дітей на вулиці з піском, водою, вітром, тощо. За ініціативи батьківських комітетів  для організації змістовних прогулянок дітей батьками виготовлене   ігрове обладнання на дитячі ігрові майданчики. В кожній групі є стаціонарні або виносні ємкості для ігор дітей з водою, а також килимки, покривала для відпочинку дітей на траві,  тени  та парасольки для прикриття пісочниць від прямих сонячних променів. Прогулянки дітей ретельно плануються і в залежності від віку дітей, включають в себе спостереження в природі, працю на городах та квітниках, рухливі та сюжетно-рольові ігри, самостійну художню діяльність малечі і інше. Всі ДНЗ   розробили комплекси оздоровчих процедур, загартування малечі.    Під контролем медичного персоналу діти отримують повітряні та сонячні ванни, а також проводяться водні процедури: умивання дітей та миття ніг після денної прогулянки.  В кожному закладі створені умови для дотримання правил санітарії та гігієни під час водних процедур.

  Особлива увага приділяється організації дитячого харчування в літній період. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування в навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» вартість меню на літній період збільшено на 10% і становить: 15.40 гривень в день для дитини ясельного віку та  23.10 гривень - для дитини садового віку.  В кожному ДНЗ  розроблене, затверджене завідувачем та погоджене з управління Держпродспоживслужби в місті Комсомольську  перспективне меню на літній оздоровчий період, яке є основою для складання щоденного.  Щоденне меню  обов"язково включає  другий сніданок: о 10 годині сік або фрукти. В кожному ДНЗ забезпечується питний режим – діти  по бажанню вдосталь п"ють приготовлену на харчоблоці кип"ячену воду. Для цього в  групах  є спеціальний посуд, включаючи індивідуальні чашки. Забезпечення питного режиму ретельно контролюється медперсоналом ДНЗ. 

         Якщо батьки не мають змоги забезпечити дитині відпустку в літній період, діти відвідують дошкільні навчальні заклади. Згідно опитувань батьків в ДНЗ міста в червні місяці буде функціонувати 70 груп, які відвідуватиме 1335 дітей, в липні- 58 груп для 1117 дітей, в серпні- 66 груп для 1236 дітей.

В літній період робота кожного ДНЗ підпорядковується спеціально розробленому плану роботи на літній оздоровчий період, який насичений цікавими прогулянками та спостереженнями, екскурсіями та пішохідними переходами вулицями міста до парків та скверів, веселими спортивними святами та розвагами.

         Якість підготовки ДНЗ до роботи влітку була перевірена комісією 25 травня 2016 року, склад якої затверджено розпорядженням  № 185-р від 06.05.2016 року міського голови "Про перевірку   готовності дошкільних навчальних   закладів міста до роботи в літній оздоровчий період 2016 року" Всі заклади до роботи готові.

Головний спеціаліст відділу освіти Павленко Л.П.

Тел. 22697  


Літнє оздоровлення дітей  в дошкільних навчальних закладах у 2015 році

        Щороку з 1 червня по 31 серпня дошкільні навчальні заклади (далі ДНЗ) переходять на літній режим роботи: всі  види діяльності дітей, крім прийому їжі та денного сну,  переносяться  на  свіже повітря.

       Особлива увага приділена підготовці спортивних  та дитячих ігрових майданчиків для активного використання влітку: поновлено, відремонтовано і  пофарбовано спортивне обладнання та малі архітектурні форми, проведено заміну піску в пісочницях, поновлено  іграшки для ігор дітей на вулиці з піском, водою, вітром, тощо. За ініціативи батьківських комітетів  для організації змістовних прогулянок дітей батьками виготовлене з автопокришок та  дощок ігрове обладнання на дитячі ігрові майданчики. Кожен дитячий майданчик обладнаний стаціонарними або виносними ємкостями для ігор дітей з водою. Кожна група має килимки та покривала для відпочинку дітей на траві,  а також тени  та парасольки для прикриття пісочниць від прямих сонячних променів. Прогулянки дітей ретельно плануються і в залежності від віку дітей, включають в себе спостереження в природі, працю на городах та квітниках, рухливі та сюжетно-рольові ігри, самостійну художню діяльність малечі і інше. Всі ДНЗ  ретельно розробили комплекси оздоровчих процедур, загартування малечі. Під контролем медичного персоналу діти отримують повітряні та сонячні ванни, а також проводяться водні процедури: умивання дітей та миття ніг після денної прогулянки.  В кожному закладі створені умови для дотримання правил санітарії та гігієни під час водних процедур.

       Особлива увага приділяється організації дитячого харчування в літній період. Кожен ДНЗ має затверджене завідуючою та погоджене з Комсомольським міськрайонним  управлінням Головного управління Держсанепідслужби в Полтавській області перспективне меню на літній оздоровчий період, яке є основою для складання щоденного.       Щоденне меню  обов"язково включає  другий сніданок: о 10 годині сік або фрукти. В кожному ДНЗ забезпечується питний режим – діти  по бажанню вдосталь п"ють приготовлену на харчоблоці кип"ячену воду. Для цього в  групах  є спеціальний посуд, включаючи індивідуальні чашки. Забезпечення питного режиму ретельно контролюється медперсоналом ДНЗ.  Для придбання свіжих овочів та фруктів нового урожаю вартість меню на літній період збільшено на 10% і становить: 12.10 гривень в день для дитини ясельного віку та 17.60 гривень - для дитини садового віку.

         Звичайно, найкращий відпочинок малечі біля моря або річки, на дачі або в бабусі в селі протягом всього літа. Та якщо батьки не мають такої можливості, то дошкільні навчальні заклади роблять максимум для дитячого затишку та комфорту  в дитсадку. Згідно опитування батьків,  в червні місяці в 9-тьох закладах буде працювати 70 груп для 1387 дітей, в липні – 59 груп – для 1132 дітей, в серпні – 66 груп – для 1216 дітей.

        Якість підготовки ДНЗ до роботи влітку була перевірена комісією 25 травня 2015 року, склад якої затверджено розпорядженням  № 197-р від 13.05.2015 року міського голови "Про перевірку готовності дошкільних навчальних   закладів міста до роботи в літній оздоровчий період 2015 року". Всі заклади до роботи готові.

Головний спеціаліст відділу освіти Павленко Л.П.

Тел. 22697