Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 08.03.2021, 12:01
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Нове у влаштуванні дитини до дошкільного навчального закладу

     Нещодавно в масштабах нашої країни запроваджено електронну реєстрацію дітей до дошкільного навчального закладу. Цей проект має на меті зробити прозорим та вільним для доступу батьків влаштування малюка до дитсадочка. 
     В нашому місті проблеми із влаштуванням дитини до дошкільного навчального закладу давно не існує. Але батьки  щороку переймаються питанням, як потрапити саме до того закладу, який вони обрали, як не спізнитись і т.д. Раніше запис дітей до ДНЗ розпочинався у визначений день травня місяця. І незважаючи на відсутність черги для влаштування дітей до  дитсадків, в цей день батькам доводилось добре похвилюватись. 
     Починаючи з 2014 року прийом дітей до дошкільних навчальних закладів буде здійснюватись у порядку черговості їх електронного запису. Батьки повинні заздалегідь зареєструвати свого малюка в дошкільний навчальний заклад, але тепер  можуть зробити це, не виходячи з дому.  Слід   знайти в Інтернеті сторінку "Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад",   та заповнити форми на   сайті   обраного дитсадка. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні навчальні заклади, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитсадки нашого міста.
     Для успішної реєстрації   дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви,  необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
      Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи  в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (паспорт, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям,  заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.
      Батькам, перш ніж  поставити  дитину в електронну чергу дошкільного навчального закладу, слід уважно ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків, яка розміщено також на сайті кожного дитсадка.
     В разі виникнення складнощів в електронній реєстрації дитини допомогу батькам можуть надати відповідальні працівники  дошкільних навчальних  закладів.