Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 08.03.2021, 13:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Документи з охорони праці та безпеки життєдіяльності, ведення яких є обов'язковим у закладах освіти

 

1. План роботи загальноосвітньої школи (розділи, в яких звучить питання з охорони праці та безпеки життєдіяльності).
 
2. Тематика та періодичність обговорення питань охорони праці на педагогічних радах.
 
3. Наявність паспорта санітарно-технічного стану загальноосвітньої школи.
 
4. Акти: а) готовності школи до нового навчального року; б) наявність акту-дозволу на право проведення занять в кабінетах, майстернях, лабораторіях, спортивних залах, на спортивних майданчиках; в) про виконання розділу Охорона праці" колективного договору; г) за результатами проведення третього ступеня оперативного контролю.
 
5. Накази по школі: а) про створення служби охорони праці; б) про затвердження посадових обов'язків працюючих з питань охорони праці та інструкцій з охорони праці для проведення інструктажів з працівниками школи та учнями в кабінетах: трудового навчання, фізики, хімії, біології, інформатики, спортивному залі і майданчику, заняттях ОЗВ ; в) про створення постійно діючої комісії по перевірці знань з питань охорони праці (склад комісії повинен мати посвідчення з охорони праці); г) про проведення навчання і перевірку знань педагогічних і технічних працівників з питань охорони праці.
 
6. Матеріали навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці (навчальні плани, програми, білети або питання для перевірки знань з питань охорони праці та протоколи по результатах перевірки знань).
 
7. Інструкції з охорони праці для педагогічних, технічних працівників, обслуговуючого персоналу.
 
8. Інструкції з охорони праці для проведення інструктажів з учнями в кабінетах, хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, майстернях, спортзалі і майданчику та на заняттях з ОЗВ.
 
9. Функціональні обов'язки з питань охорони праці: а) відповідальних за організацію і забезпечення здорових і безпечних умов праці, навчально-виховного процесу, стану робочих місць, обладнання, інструментів і пристосувань, приладів, спортивного інвентаря; б) завідуючих майстернями, кабінетами; в) вчителів трудового навчання, фізики, хімії, фізвиховання, ДПЮ, інформатики; г) керівників гуртків, класних керівників.
 
10. Колективний договір по охороні праці і акти про його виконання.
 
11. Наявність інструкцій або приблизного переліку питань для проведення інструктажів (вступного і первинного).
 
12. Журнал реєстрації інструктажів з ОП і БЖД: а) вступного; б) первинного, повторного, позапланового та цільового; в) інструктажів з безпеки життєдіяльності в кабінетах фізики, хімії, інформатики, біології, в майстернях, спортзалі і майданчику, при проведенні екскурсій та позашкільних, позакласних заходів; г) реєстрації потерпілих від нещасних випадків; д) реєстрації інструкцій з охорони праці в школі; е) реєстрації обліку видачі інструкцій з охорони праці; є) обліку проведення оперативного контролю за станом охорони праці.
 
13. Протоколи: а) випробування заземлюючого пристрою на опір розтікання електричного струму ; б) вимірювання опору ізоляції електричних провідників; в) перевірки засобів індивідуального захисту.
 
14. Документи про стан випробування котлів і систем опалювання.
 
15. Положення про організацію роботи з охорони праці в установах освіти та положення про розслідування і облік нещасних випадків. Наявність бланків актів форми Н-1; Н-2; НВТ.
 
16. Правила внутрішнього трудового розпорядку.
 
17. Правила протипожежної безпеки. Наявність і стан первинних засобів пожежогасіння. Поетажні плани евакуації працюючих і учнів на випадок пожежі.
 
18.Наявність інструкцій з пожежної безпеки.
 
19.Розподіл обов'язків працівників на випадок виникнення пожежі.
 
20. Основи безпеки руху та безпеки життєдіяльності під час дозвілля та відпочинку учнів.