Вітаю Вас Гість!
Середа, 14.04.2021, 07:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Міський методичний кабінет

Міський методичний кабінет відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області - структурний підрозділ відділу освіти, який здійснює  науково-методичне  забезпечення системи загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників закладів освіти м. Горішні Плавні.

 

Адреса:                       39800, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29

Електронна пошта: mmk10kom@gmail.com                   

Сайт:                         http://osvitakoms.at.ua/

 

НАПРЯМИ МЕТОДИЧНОГО СЕРВІСУ:
      - науково-методичний;
      - експертний;
      - моніторинговий;
      - консалтинговий;
      - маркетинговий.

 

КАДРОВИЙ СКЛАД

 

 

 

Горобченко Ірина Вікторівна 

Завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Здійснює загальне керівництво діяльністю методичного кабінету, організовує методичну роботу з керівниками закладів освіти, відповідає за атестацію педагогічних кадрів

 

Куракова Ольга Олегівна 

Секретар ММК

Виконує технічні функції щодо забезпечення і обслуговування роботи завідувача та методистів ММК. Веде діловодство ММК

Мироненко Лариса Настасіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями початкових класів, вихователями ГПД, учителями історії та правознавства. Проводить методичний супровід Нової української школи. Є тренером НУШ та проводить навчання вчителів до роботи в Новій українській школі. Відповідає за організацію експерементальної та інноваційної діяльності в початковій школі ЗЗСО. Відповідає за організацію та проведення конкурсу "Учитель року".

Шишлікова Вікторія Сергіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями української мови та літератури, російської мови та  зарубіжної літератури, іноземних мов. Відповідає за організацію методичної роботи в ЗЗСО, атестацію педагогічних працівників. проведення моніторингу навчальних досягнень учнів з предметів, які виносяться на ЗНО. Організовує проведення виставки педагогічної творчості. 

Тесля Лариса Володимирівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями предметів художньо-естетичного циклу. Відповідає за виховну роботу у ЗЗСО та ЗПО.

Барскова Надія Сергіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями біології, екології, хімії, географії, економіки, природознавства, основ здоров’я. Організовує проведення предметних олімпіад, участь учнів у ІІІ та IV етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Координує діяльність Горішньоплавнівського відділення  МАН України. Відповідає за роботу з обдарованою молоддю.

Полова Наталія Борисівна

Методист з психологічної служби

Здійснює методичний супровід діяльності психологічної служби, інклюзивного навчання в ЗДО, ЗЗСО, ЗПО. Визначає відповідність психологічної діяльності в навчальних закладах державним вимогам. Здійснює науково-методичне забезпечення щодо формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя.

Дереча Людмила Миколаївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи, з бібліотечних фондів

Здійснює методичну роботу з працівниками шкільних бібліотек. Веде облік навчальної літератури. Здійснює навчально-методичну роботу з учителями трудового навчання, технологій, креслення, предметів духовно - морального спрямування. Відповідає за організацію інноваційної та експериментальної діяльності в закладах освіти міста, функціонування веб-сайтів відділу освіти, ММК. Підтримує з’язки зі ЗМІ.

Шошина Ірина Володимирівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями математики, фізики, астрономії, інформатики, методичний супровід питань інформатизації освіти. Відповідає за організацію курсової підготовки педагогічних працівників закладів освіти міста. 

 

 

Демянчук Світлана Миколаївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни». Сприяє участі учнів ЗЗСО  у загальноміських та обласних змаганнях з фізичної культури та спорту.

 

Войтович  Богдана Павлівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює методичний супровід професійного зростання педагогічних працівників ЗДО. Координує підготовку і прведення загальноміських методичних заходів для всіх категорій працівників дошкільної освіти. Аналізує навчальні програми, посібники, нові педтехнології та організовує їх апробацію. Здійснює методичний супровід атестації педпрацівників ЗДО.