Організація та проведення оздоровлення і відпочинку в 2019
Протягом оздоровчого періоду червень – липень 2019 року в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, підпорядкованих відділу освіти, відкрито 8 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням та дворазовим харчуванням, у яких мали можливість зміцнити своє здоров’я 817 дітей, на що витрачено 305,3 тис.грн бюджетних коштів.
За звітний період у пришкільних таборах відпочинком забезпечено 30 дітей пільгових категорій. Із них:
- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 5;
- дітей із малозабезпечених сімей – 14;
- дітей учасників ООС – 11;
- тубінфікованих дітей – 1.
У пришкільних таборах було організоване повноцінне дворазове харчування. Вартість путівки на 18 робочих днів із дворазовим харчуванням становила 990 грн (544,5 грн – батьківська доплата) батьківська доплата склала 392,6 тис. грн.
29.05.2019 року проведено перевірку готовності 8 пришкільних таборів
до роботи влітку 2019 року комісією, затвердженою розпорядженням міського голови. Згідно з висновком комісії всі пришкільні табори готові до роботи.
У пришкільних таборах було створено всі умови для відпочинку дітей.
Дозвілля школярам забезпечували 156 високопрофесійних педагогів міста, які майстерно поєднували і навчання, і розваги, і відпочинок, та емоційний розвиток вихованців. Виховний процес здійснювався відповідно до інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я та з використанням різноманітних інноваційних технологій, форм та методів роботи, залучаючи різні соціальні інституції суспільства. Школярі мали можливість проявити свої здібності і таланти під час різноманітних батлів, конкурсів, квестів, концертів, вікторин, спортивних свят, змагань, фестивалів, музичних та розважальних програм, виготовленням лепбуків та інфографіки, пленерів.
Із метою популяризації англійської мови та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 працювали мовні загони для учнів 3-8 класів. Разом із учителями-вожатими учні стали учасниками різноманітних проєктів, у рамках яких, школярі розвивали критичне та креативне мислення, емоційний інтелект, також мали чудову нагоду спілкуватись із носіями мови.
Педагоги пришкільного табору ЦДтаЮТ організовували діяльність так, щоб кожна дитина встигла оволодіти якоюсь справою, досягла певних результатів. У цьому році вихованці протягом зміни займалися в гуртках: «Вокальний», «Декоративні квіти», «В’язаний дивосвіт», «Малахіт», «Оригінальні штуки», «Рукоділля», «Сувенір», «Початкове технічне моделювання». Матеріали для роботи гуртків були придбані за бюджетні кошти. Для організації зайнятості дітей у пришкільному таборі використовувались інтерактивні форми виховної роботи, серед яких ігри, конкурси, змагання, квести, екскурсії, походи, танцювальні батли, караоке, зустрічі з цікавими людьми, наприклад, із шкільними офіцерами батальйону патрульної поліції в м. Кременчука, із художником О. Грідіним, із юристом, із лікарем-травматологом. Проведено ряд заходів спільно з міською бібліотекою, зустрічі в бібліотечній альтанці «У книжок немає канікул», квест «Дитячою бібліотекою».