Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 19.02.2018, 09:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Головна » 2017 » Листопад » 29 » «Здорове життя – успіх буття»
12:09
«Здорове життя – успіх буття»

22 листопада 2017 року у м.Полтава відбувся фінальний етап обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття». Від м.Горішні Плавні заочний відбір пройшли 22 учні. Захищаючи у фіналі свої роботи вони вибороли перемоги: І місце – 4, ІІ місце – 6, ІІІ місце – 7.

Номінація "Науково-дослідницька робота" І вікова група
(6-8 класи)

ІІ місце – Карпенко Ярослав, 7 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В. О Нижниченка;

ІІІ місце - Івашина Богдан Володимирович, 6 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської; 

ІІІ місце – Добравічус Анна Максимівна, 7 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка;

ІІІ місце – Портяна Поліна Богданівна, 6 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

Номінація "Науково-дослідницька робота" ІІ вікова група (9-11 класи)

І місце – Шкіль Євгеній Андрійович, 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце – Пастарєв Олексій Євгенійович, 11 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської;

ІІІ місце – Рудь Вероніка Сергіївна, 9 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської;

Номінація "соціальна реклама" І вікова група (6-8 класи)

І місце – Левченко Софія Дмитрівна, 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

І місце – Дугінова Дар'я Сергіївна, 5 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – Соколова Анастасія Дмитрівна, 7 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка

ІІ місце – Безпоясний Володимир Володимирович, 7 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка;

ІІ місце – Щербан Поліна Вікторівна, 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ місце – Сидоров Давид Даниїлович, 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

ІІІ місце – Пекарчук Катерина Дмитрівна, 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ місце – Котвицька Вікторія Олександрівна, 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

Номінація "соціальна реклама" ІІ вікова група (9-11 класи)

І місце – Качур Ольга Вадимівна, 10 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка;

ІІ місце – Козіна Аліна Олександрівна, 9 клас, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка

 

Барскова Н.С., методист ММК
Переглядів: 38 | Додав: АДМИН | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: